kayseri çanak anten kurulumu ve montajı servisi, uydu tamircisi, televizyon tamircisi, uydu alıcısı fiyatları, çanak fiyatları, elembi fiyatları, lnb fiyatları, ucuz uydu alıcısı

Çanak Anten Kurulumu

Kayseri’de Çanak Anten Kurulumunu En İyi Biz Yapıyoruz

Şeref elektronik olarak 26 yılı aşkın süredir bu işi yapıyoruz. Bizi aramanız durumunda en geç 1 saat içerisinde adresinize gelerek çanak anten kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Piyasada çok sayıda çanak anten montajı yapan şahıs veya firma bulmanız mümkün, ancak yapılan işin kaliteli olması, ileriye yönelik ortaya çıkması söz konusu olan birçok sorunla karşılaşmanızı önleyecektir. Şeref Elektronik olarak, çanak anteninin montajına ve aldığı sinyal kalitesine en yüksek önemi veriyoruz.

Uydu alıcısı, çanak anten sacı, LNB cihazı ve hatta kabloya kadar kullandığımız bütün ürünler kaliteli ve garantilidir. Yaptığımız işçilik garantilidir.

Bize alo demeniz yeterli.

Kayseri Çanak Anten Kurulumu Nasıl Yapılır?

Adresinize geldikten sonra, öncelikle çanak anteni kurabileceğimiz bölgelerin tespitini gerçekleştiriyoruz. Önünde ağaç, bina gibi nesnelerin olmaması ve kesintisiz sinyal alabilmesi gerekiyor. Çanak anten için en uygun bölgeyi seçtikten sonra, çanak anten montajı işlemine başlıyoruz.

Çanak antenin ayakları diye tabir ettiğimiz boruları, dübel ile duvara monte ediyoruz. Bu dübellerin sağlam olması, iyi sıkıştırılması, çanak antenin rüzgarda sallanmaması için oldukça önemli. Çanak antenin ayaklarının monte edileceği yüzey sert olmalı ve vidaları sağlam tutmalı.

Çanak anten ayaklarını duvara monte ettikten sonra, çanak anten sacını, çanak anten ayaklarına monte ediyoruz. Yalnız, sacı monte ettikten sonra vidaları tamamen sıkmıyor ve sonraki işlemin tamamlanması için gevşek bırakıyoruz.

Çanak anten sacının montajından sonra, Şeref Elektronik olarak müşterilerimize sunduğumuz kaliteli LNB cihazını, çanak antenine monte ediyoruz. LNB’nin çanak antenine montajını takiben, çanak antenini ayarlama işlemine başlıyoruz.

kayseri çanak anten kurulumu ve montajı servisi, uydu tamircisi, televizyon tamircisi, uydu alıcısı fiyatları, çanak fiyatları, elembi fiyatları, lnb fiyatları, ucuz uydu alıcısı

Kaliteli LNB’nin Montajı

Çanak anten sacının montajından sonra, Şeref Elektronik olarak müşterilerimize sunduğumuz kaliteli LNB cihazını, çanak antenine monte ediyoruz. LNB‘nin çanak antenine montajını takiben, çanak antenini ayarlama işlemine başlıyoruz.

Burada müşterilerimize hatırlatmak istediğimiz bir nokta var. Kaliteli LNB fiyatı ortalama 10 liradır. Kalitesiz LNB fiyatı ise ortalama 7 liradır. Şeref Elektronik olarak bizim müşterilere tavsiyemiz, kaliteli LNB kullanmalarıdır.

3 lira için kalitesiz, çin malı mazleme kullanıp da düşük seviyede sinyal almanızı istemiyoruz.

Çanak Anteni Ayarlama

Uydu alıcısı yön bulucu olarak bilinen bir cihazımız var. Bu cihaz sayesinden, çanak antenin aldığı sinyalin kalitesini ölçebiliyoruz. Çanak antenin yanlış yöne bakması veya kalitesiz LNB kullanılması, çanak antenin aldığı sinyali azaltır. Buna ek olarak çanak antenin baktığı yönde ağaçların ya da binaların olması, aynı şekilde yine zayıf sinyal alınmasına sebep olur.

Piyasadaki diğer çanak anten montaj servisleri, çanak anten kurulumu sırasında, alınan sinyal kalitesinin çok da yüksek olmasına dikkat etmezler. Ancak Şeref Elektronik olarak, çanak antenin ince ayarına oldukça önem vermekteyiz. Çanak antenin en yüksek sinyali almasını sağlayıncaya kadar çanak anteni sağa, sola, yukarı, aşağıya doğru yön vermeye devam ederiz. Alınabilecek maksimum sinyal kalitesini yakaladıktan sonra, çanak anten sacının vidalarını iyice sıkarız.

Bu işlemden sonra çanak anten ayakları da dahil olmak üzere, bütün vidaları tekrar kontrol eder ve aralarında yeterince sıkıştırılmamış olanlar var ise, onları da sıkıştırırız.

kayseri çanak anten kurulumu ve montajı servisi, uydu tamircisi, televizyon tamircisi, uydu alıcısı fiyatları, çanak fiyatları, elembi fiyatları, lnb fiyatları, ucuz uydu alıcısı

Uydu Alıcısının LNB’ye Bağlanması

Çanak anten montajı bittikten sonra sıra; çanak anteni uydu alıcısına kablo vasıtasıyla bağlamaya gelir. Şeref Elektronik olarak, müşterilerimize kaliteli kablo kullanmalarını tavsiye ederiz. Kaliteli ve kalitesiz kablo fiyatları arasında dikkate alınacak bir fark yok.

Kalitesiz kablo kullanılması durumunda, yağmur, kar, güneş gibi hava şartları, zamanla kablonun yıpranmasında, yırtılmasına ve hatta kopmasına sebep olmakta. Kablodaki çatlaklar ve yıpranmalar ise, alınan sinyalin kalitesini düşürmekte. Uydu alıcısının, kesintisiz ve en yüksek düzeyde sinyal alabilmesi için kaliteli kablo kullanılmasını öneririz.

Uydu Alıcısının LNB’ye Bağlanması

Çanak anten ile uydu alıcısı arasındaki mesafeyi ölçtükten sonra, gereken miktarda kablo uzunluğu belirler ve kabloyu hazırlarız. Kablonun bir ucunu LNB’ye monte eder, diğer ucunu da uydu alıcısına bağlarız.

Eğer evinizde tek televizyon kullanıyorsanız tek çıkışlı LNB

Eğer evinizde 2 televizyon kullanıyorsanız çift çıkışlı LNB

Eğer evinizde 4 televizyon kullanıyorsanız 4 çıkışlı LNB

Ve son olarak evinizde 4’ten fazla televizyon var ise 8 çıkışlı LNB kullanmanızı öneririz.

Kayseri’nin Hangi Bölgelerine Hizmet Veriyoruz?

Belsin, İldem, Talas, Erkilet, Mimsin, Alparslan, Fevziçakmak, Anayurt, Erciyesevler, Yıldırım Beyazıt, Gültepe, Köşk Mahallesi, Hacılar, Kıranardı gibi bölgeler başta olmak üzere, Kayseri’nin her yerine çanak anten kurulumu, çanak anten montajı, televizyon tamiri ve televizyon servisi hizmeti veriyoruz.

Müşterinin bizi araması durumunda, ortalama bir saat içerisinde verilen adrese gidiyor ve istenen hizmeti veriyoruz.

Başka Neler Yapıyoruz

Aşağıdaki adreslerini verdiğimiz diğer web sitelerimizi de ziyaret edebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Çanak anten kurulum ve montaj servisinin yanı sıra, televizyon tamiri, televizyon servisi, vestel televizyon servisi, sunny televizyon servisi, axen televizyon servisi, hi-level televizyon servisi, arçelik televizyon servisi, LG televizyon servisi, samsung televizyon servisi hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

köşk mahallesi çanak anten kurulumu, köşk mahallesi uydu tamircisi
hacılar çanak anten kurulumu, hacılar uydu tamircisi
gültepe çanak anten kurulumu, gültepe uydu tamircisi
fevziçakmak çanak anten kurulumu, fevziçakmak uydu tamircisi
alpaslan çanak anten kurulumu, alpaslan uydu tamircisi
kayseri çanak anten kurulumu ve montajı servisi, uydu tamircisi, televizyon tamircisi, uydu alıcısı fiyatları, çanak fiyatları, elembi fiyatları, lnb fiyatları, ucuz uydu alıcısı, mimsin çanak anten kurulumu, mimsin uydu tamircisi, mimsin uyducu
kayseri çanak anten kurulumu ve montajı servisi, uydu tamircisi, televizyon tamircisi, uydu alıcısı fiyatları, çanak fiyatları, elembi fiyatları, lnb fiyatları, ucuz uydu alıcısı, erkilet çanak anten kurulumu, erkilet uydu tamircisi, erkilet uyducu, erkilet çanak anten montajı servisi
kayseri çanak anten kurulumu ve montajı servisi, uydu tamircisi, televizyon tamircisi, uydu alıcısı fiyatları, çanak fiyatları, elembi fiyatları, lnb fiyatları, ucuz uydu alıcısı, ildem çanak anten kurulumu, ildem çanak anten montajı, ildem uydu tamircisi, ildem uyducu
kayseri çanak anten kurulumu ve montajı servisi, uydu tamircisi, televizyon tamircisi, uydu alıcısı fiyatları, çanak fiyatları, elembi fiyatları, lnb fiyatları, ucuz uydu alıcısı, talas uydu alıcısı, talas çanak anten kurulumu, talas uydu tamircisi, talas uyducu
kayseri çanak anten kurulumu ve montajı servisi, uydu tamircisi, televizyon tamircisi, uydu alıcısı fiyatları, çanak fiyatları, elembi fiyatları, lnb fiyatları, ucuz uydu alıcısı, belsin çanak anten kurulumu, belsin uydu tamircisi, belsin uyducu, belsin çanak anten kurulumu ve montajı servisi

İLETİŞİM

  • (0532) 308 50 73
  • (0352) 222 22 10
  • Örnekevler Mahallesi
    Salih Avgun Paşa Caddesi
    (İstasyon Cad. Hastane Cad. Arası)
    No:16 Kocasinan / KAYSERİ

Tv Tamir Servisi Yol TarifiÇanak Anten Servisi Yol Tarifi

© 2017 Çanak Anten Kurulum ve Montaj Servisi Kayseri Uydu Tamircisi

Uyducu  ŞEREF ELEKTRONİK – Her Hakkı Saklıdır